czwartek, 14 lipca 2016

W czasie deszczu ..

W czasie deszczu dzieci nie muszą sią nudzić. W tych czasach wszystko idzie do przodu: meble, elektronika, a także zabawki. Można spędzić z dzieckiem miło czas. Wiadomo, że jak pada, jest szaro buro i ponuro, my - dorośli leżelibyśmy cały czas w łóżku, ale nie nasze dzieci! Łatwo nie jest, trzeba coś robić. Ja mam na to sprawdzony sposób. Zapewne w każdym domu są puzzle, gry, wycinanki i ciastolina. A Czuczu każdy zna? Czuczu każde dziecko ma!
Z tą marką zaprzyjaźniłam się bardzo szybko, kiedy Oliwka dostałą puzzle na urodziny. Zabawa nimi była niesamowicie fajna, a mnie zaskoczyła ich jakość, to że puzzle są twarde i wytrzymałe, co jest ważne, bo dziecko nie zawsze jest delikatne. Mają też kolorowy print, uśmiechające się obrazki, a także cena jest bardzo przystępna.
Czuczu w swojej ofercie posiada produkty dla dzieci w wieku niemowlęcym, jak i  dla starszaków. Na każdym opakowaniu jest przedział wiekowy, a to wielki plus!
Dostępność produktów jest również plusem, większość sklepów zabawkowych posiada w swojej ofercie produkty Czuczu. Możecie je też znaleźć w drogerii Rossmann.


Małe puzzle sprawdzą się wszędzie: na dworze, w domu, jak i w podróży.
Chyba każdy mały i duży układa puzzle, my lubimy bardzo.
Tych małych na razie się uczymy, ale nauka idzie nam bardzo szybko.


Duże puzzle są najfajniejsze bo układamy jej wszyscy, Oliwka zaprasza Nas do zabawy i całą rodziną się bawimy, a nawet uczymy się poprzez zabawę.

Pisanie i rysowanie również ćwiczymy, nawet w wakacje ;)
Super sprawa - uczy, rozwija i daje duuuużo radości.Gry logiczne dla dzieci są super podczas podróży lub w domu, gdy np. przychodzą goście, są słodycze, napoje, a wtedy gramy!W naszym domu mamy jeszcze inne puzzle - puzzle magnetyczne z firmy Janod.
Podczas deszczu często po nie sięgamy, układamy różne postacie z kart, jak i nowe, wymyślone, śmiejąc się, że to ciocia, wujek, czy babcia!:D
A Wy, jak sobie radzicie z nudą w pochmurne, deszczowe dni?
Buziaki, Aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz