czwartek, 7 lipca 2016

Kraina czarów

Nawet nie wiecie jakie mam szczęście, jak jestem dumna z wielu rzeczy, które dotychczas osiągnęłam w swoim życiu. Chociaż nic nie przebije tego, że jestem Mamą!
Mamą dziewczynki....zapewne każda mama, która ma córkę może poczuć jak było kiedyś, kiedy to MY byłyśmy małe i bawiłyśmy się w księżniczki, zakładałyśmy sukienki i dawałyśmy koncerty dla swoich rodziców! Pamiętacie? :D
Teraz ja mam taąa małą księżniczkę w domu, która daje mi wiele radości i zaprasza mnie do zabawy w jej świecie, w jej krainie czarów. Maluje mnie kosmetykami, każe zakładać sukienki i bawić się z Nią np. w zamek. Lubię to, ale czasem chciałabym pobawić się samochodami lub zrobić coś innego, ale etap na księżniczkę na razie trwa i nie zamierza się szybko skończyć...(tak samo jak etap różu).
Nic nie poradzę, bawimy się, bo wiem, że kiedyś moja córka będzie za tym tęskniła, tak jak ja teraz tęsknię. Dzieciństwo przemija zbyt szybko, ale na szczęście do Naszej krainy zawitała firma
Studio Kit, która w swoim asortymencie posiada coś bajkowego, a mianowicie baldachim, który jest naszym zamkiem, towarzyszy Nam podczas wielu zabaw.
Nie jest to zwykły baldachim, jest on z wysokiej jakości materiałów, jest duży i przyjazny dziecku,
materiał jest prześwitujący, dzięki czemu dziecko może sie chować i myśleć, że go nie widzimy!
Jest to super pomysł na wystylizowanie pokoju dziecka, może wisieć nad łożkiem jak i oddzielnie.
Mamy dziewczynek mogą oszaleć na jego punkcie, ale nie tylko, gdyż w asortymencie znajdują sie też zamki/rakiety dla chłopców, super maskotki: ośmiornice, wieloryby, kraby..jak to mówią - dla każdego coś dobrego!
zapraszam na profile:
 Instagram
Lub bezpośrednio na maila:
info@studiokit.pl


 poduszki: mon_tissu
kosze na zabawki: betulli.pl

 Lalka : lalkametoo
Kocyk: yosoy
Poduszka: /mon_tissu

Lampa: uniqnest_decor
Baldachim, korona: studio_kit


Pozdawiam, Aga

2 komentarze:

  1. Gdzie kupujesz malej ubrania?Jakie jest źrodło tych ubran?

    OdpowiedzUsuń
  2. z roznych sklepow :Zara ,H&M Oraz z internetu :)

    OdpowiedzUsuń