czwartek, 11 maja 2017

Torba Idealna ...

Moje życie zmieniło się ostatnio ....zostałam Mamą po raz drugi :)
a wraz z tym nowe przeżycia, nowe obowiązki i nowe gadżety ! tak Proszę Państwa sa takie rzeczy które mogą ułatwić nam życie.

Dziś chciałam pokazać Wam moja stylową i pojemna torbę od niemieckiej marki Lassig:) Wśród wielu produktów firmy Lassig, znajdziemy torby dla Mam .Ich wybór jest bardzo duży kolorystykę jak i model można dobrać do własnych potrzeb .
Ja nie ukrywam że moje serce od początku skradł model Lassig Geen Label Mix'n match Anthracite :) nie byłam zdecydowana co do koloru, gdyż różowy zachwycał, niebieski pasował do wózka, a szary do mojego stylu codziennego .Decyzja zapadła ze wybieram kolor szary .
Dziś wiem ze to dobry wybór,gdyż torba towarzyszy Nam codziennie ....a była już z Nami w szpitalu, na zakupach, oraz podczas spacerów !Kolor jest ciemny wiec nie brudzi się tak szybko :)


To że jest piękna i pasuje do dnia codziennego jak i do wózka już wiadomo .
Warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność...
Torba jest dość duża bo jej wymiary to  48,5  x  38x  19cm .
Duża i pojemna torba zmieści wszystko co jest nam potrzebne podczas spacerów czy podróży.


Torba ma w wyposażeniu bardzo dużo kieszeni do przechowania pampersów, chusteczek, kremów, pieluszek, obiadków. zabawek, kosmetyków jak i naszych niezbędników takich jak telefon czy dokumenty.A co NAJWAŻNIEJSZE przewijak - którego możemy użyc poza domem ,termos na butelkę, saszetkę na smoczki.
Materiał jest łatwy do czyszczenia, bez problemu można włożyć picie lub obiadki dla dziecka (odpowiednie kieszenie) nam to umożliwiają!


   Jeżeli szukacie Torby dla mamy (do wózka) polecamy Nasza:)
Zapraszam na strone :http://lassig.pl/


Kupić możecie ja : 


http://www.coocoo.pl/product-pol-13108-Green-Label-Torba-z-Akcesoriami-Mix-n-Match-Anthracite.html


oraz :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz